Home / Kurioz / Kush e mori ujin? Fuqia e Uragani Irma zhvendos ujin e detit
Kush e mori ujin? Fuqia e Uragani Irma zhvendos ujin e detit

Kush e mori ujin? Fuqia e Uragani Irma zhvendos ujin e detit

Kush e mori ujin? Fuqia e Uragani Irma zhvendos ujin e detit

Erërat e uraganit Irma kanë thithur ujin e detit në Gjirin e Tampas, duke krijuar një skenë të frikshëme para-stuhisë përgjatë bulevardit Bayshore, në Florida.
Meteorologu Paul Dellegatto shpjegoi se erërat e forta lindore nga stuhia e uraganit 200 kilometra në jug-juglindje të Tampa-s deri në mesditë – po shtynin ujin në jug.
Uji pritet të rikthehet pas kalimit të uraganit Irma

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje