Kurioz

kuriozitete te ndryshme 2 ???

Loading...

Loja me e gjate e pokerit thuhet se ka vazhduar pa nderprerje per 8 vjet, 5 muaj dhe 3 dite. Ajo u zhvillua ne Tombstome, Arizona, Sh.B.A ne nje tavoline ne Teatrin “Bird Cage”. Teatri u mbyll ne vitin 1889, por sot tavolina e pokerit qendron ende ashtu sic u la ne fund te lojes.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . kuriozitete te ndryshme 2 ??? kuriozitete te ndryshme 2 ???Rating: 5.0
To Top