Home / Kurioz / “Kujt i bërtet ti…!”, Edi Rama qohet në këmbë dhe… (VIDEO)
“Kujt i bërtet ti…!”, Edi Rama qohet në këmbë dhe… (VIDEO)

“Kujt i bërtet ti…!”, Edi Rama qohet në këmbë dhe… (VIDEO)

“Kujt i bërtet ti…!”, Edi Rama qohet në këmbë dhe… (VIDEO)

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka shfaqur nota nervozizmi përgjatë debatit me drejtuesin e emisionit “Opinion”, Blendi Fevziu në lidhje me pedonalen e Vlorës.
Sipas Fevziut, qeverisë i janë dashur katër vjet për ndërtimin e pedonales dhe vetëm kanë shtruar disa rrugica. Kaq ka mjaftuar, që në studio, kryeministri të shfaqë shenja të theksuara nervozizmi.
Fevziu: Shikoni shife, kam qenë me Shkullakun këtë javë
Rama: Ti ke gjë zgjedhje ditën e diel. Konkurron për ndonjë partiKryeministri Edi Rama sapo arriti në emision ‘Opinion’, është përplasur me gazetarin Blendi Fevziu.
Pas një vonese të gjatë të kryeministrit, ku një panel gazetarësh e prisnin, drejtuesi i emisionit u shpreh se Rama po vonohej pasi
Po vishet, ndërsa më tej ai u bëri thirre personave që e ndihmojnë që të mos e vononin shumë neper korridoret e televizionit Klan. Me tu futur në studio Fevziu tha: Ne nuk ta këndojmë dot himnin e flamurit që këndove ti në Miting.
Ndërsa Rama iu përgjigj “kështu si gjysmë tradhtari që je ti”.
Kliko ne reklam per ta shikuar videon kur Edi Rama ngritet në këmbë dhe…

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje