Home / Kurioz / Kryetari i një qyteti indonezian, teston pjesëtarët e forcave të rendit duke i shqelmuar në bark (Video)
Kryetari i një qyteti indonezian, teston pjesëtarët e forcave të rendit duke i shqelmuar në bark (Video)

Kryetari i një qyteti indonezian, teston pjesëtarët e forcave të rendit duke i shqelmuar në bark (Video)

Kryetari i një qyteti indonezian, teston pjesëtarët e forcave të rendit duke i shqelmuar në bark (Video)
Kryetari i një qyteti indonezian, teston pjesëtarët e forcave të rendit duke i shqelmuar në bark (Video)
Ahyar Abduh është kryetari i qytetit Matram të Indonezisë, që aplikon një metodë të pazakontë, për të testuar fuqinë e pjesëtarëve të forcave të rendit.

Këta të fundit dalin në radhë dhe sforcohen, teksa presin që të shqelmohen fuqishëm në bark, transmeton Telegrafi.

“Ata nuk e kanë bezdi t’i nënshtrohen këtij testimi, madje ndjehen të lumtur që u përzgjodhën për tu goditur prej kryetarit”, ka thënë një zyrtarë i kabinetit të Abduh.

Disa organizata për mbrojtjen e të drejtave të njeriut, e kanë konsideruar si veprim të pavend, goditjen e pjesëtarëve nëpër ceremoni publike.

“Mirë që nuk iu shqyen pantallonat”, ka qenë një prej komenteve të videos, ku shihet kryetari teksa tregon aftësitë që ka në artet marciale.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje