Home / Kurioz / Krasniqi ja fut boks Milaim Zekës pas meçit të boksit flet …
Milaim Zeka pas meçit të boksit

Krasniqi ja fut boks Milaim Zekës pas meçit të boksit flet …

Krasniqi ja fut boks Milaim Zekës pas meçit të boksit flet ...
Krasniqi ja fut boks Milaim Zekës pas meçit të boksit flet …
Krasniqi me boksa nga Milaim Zekës më pas meçit të boksit …Bashkëshortja e Zekës ka publikuar në Facebook disa fotografi të Zekës para pak momentesh.[/caption]

Edlira Qefalija ka thënë se kjo është Vetëvendosje.
“Bravo VETEVENDOSJE. Kjo është politika juaj, mënyra, metoda dhe rruga e zgjidhjes se çdo problemi, kundërshtie e mospajtimi.Grushta, shamje, zola, rrugaceri. Bravo ju qofte. Vec vazhdoni!. Ama kurrë kështu nuk keni me mujt me e ndal kërkon e aq ma pak Milaim Zeken”, ka shkruar ajo.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje