Home / Kurioz / Kjo që ka thënë Xhesika Berberi për Oriola Marashin nuk ka për t’i pëlqyer fare modeles

Kjo që ka thënë Xhesika Berberi për Oriola Marashin nuk ka për t’i pëlqyer fare modeles

Xhesika Berberi është një nga femrat më joshëse shqiptare e cila falë bukurisë së saj numëron shumë fansa. Së fundmi ajo ishte e ftuar në “Xing me Ermalin” ku foli shumë për karrierën e saj profesionale, por edhe për jetën private.

Por Xhesika sigurisht që nuk mund t’u shpëtonte pyetjeve nga Facebook-u ku një prej tyre e pyeste se cila është më e bukur Adrola Dushi apo Oriola Marashi.

Xhesika nuk e përmendi fare Oriolën duke u përgjigjur direkt: “Ça pyetje, Adrola Dushi”.

Ne nuk i vëmë aspak faj, pasi Adrola është mikesha e saj më e mirë dhe normalisht që pritej kjo përgjigjie.

The post Kjo që ka thënë Xhesika Berberi për Oriola Marashin nuk ka për t’i pëlqyer fare modeles appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje