Kurioz

Kjo modele mban ‘kurorën’ për të pasmet më të bukura në Instagram (Foto)

Nëse e keni parë ndonjëherë në Instagram modelen Victoria Lomba, atëherë me siguri i keni vënë re të pasmet e saj të kolme dhe seksi.

Hey loves!! I intend to accept my body today, Love my body tomorrow & appreciate my body always…No matter what my size

A post shared by Victoria Lomba Official (@victorialomba) on Jun 1, 2018 at 9:52am PDT

Ajo është një trajnere personale, e cila ka marrë një famë mjaft të madhe nëpërmjet Instagramit dhe Facebook-ut, ku faqja e saj në këtë rrjet social, është më e vizituara nga të gjitha faqet e yjeve të palestrës.

Victoria ka lindur në Spanjë, por është me origjinë braziliane dhe suksesin e fitoi vetëm pasi u zhvendos në SHBA.

#goodmorning One more day at the Paradise! Where do you live? – Snapchat Add Me : Victorialomba1

A post shared by Victoria Lomba Official (@victorialomba) on May 24, 2018 at 7:50am PDT

Sot, ajo numëron një numër të madh kopertinash në revista të njohura, si edhe është bërë imazhi kryesor i produkteve të bodybuilding-ut, ..

Loading...

Nëse e keni parë ndonjëherë në Instagram modelen Victoria Lomba, atëherë me siguri i keni vënë re të pasmet e saj të kolme dhe seksi.

Hey loves!! I intend to accept my body today, Love my body tomorrow & appreciate my body always…No matter what my size

😂

😂

A post shared by Victoria Lomba Official (@victorialomba) on

Ajo është një trajnere personale, e cila ka marrë një famë mjaft të madhe nëpërmjet Instagramit dhe Facebook-ut, ku faqja e saj në këtë rrjet social, është më e vizituara nga të gjitha faqet e yjeve të palestrës.

Victoria ka lindur në Spanjë, por është me origjinë braziliane dhe suksesin e fitoi vetëm pasi u zhvendos në SHBA.

#goodmorning

😅

😅

One more day at the Paradise!
🌴

🌴

Where do you live?
🙏

🙏

– Snapchat Add Me : Victorialomba1

A post shared by Victoria Lomba Official (@victorialomba) on

Sot, ajo numëron një numër të madh kopertinash në revista të njohura, si edhe është bërë imazhi kryesor i produkteve të bodybuilding-ut, siç janë: Team Revtech, Power Nutrition, etj.

Mëposhtë mund të shikoni disa prej fotove të saj, të cilat vërtetojnë më së miri se pse Victoria mban kurorën e femrës me të pasmet më seksi në Instagram.

One of the greatest accomplishments in life is being able to be yourself, in a world that's trying to make you like everyone else. Remember, what you think of yourself is much more important than what others think of you. – DONT forget to turn on my post notifications – Xoxo

💋

💋

VL

A post shared by Victoria Lomba Official (@victorialomba) on

#BeHumble Isn't it funny how when someone achieves a little bit of success, they develop an ego along with it. One thing I've noticed is that the humble people always prevail, and it's arrogant people who often fail. xoxo

💋

💋

@victorialomba

A post shared by Victoria Lomba Official (@victorialomba) on

Happy Humpday Lovers!

💙

💙

Shoot by @temptapp #WCW #love

A post shared by Victoria Lomba Official (@victorialomba) on

The post Kjo modele mban ‘kurorën’ për të pasmet më të bukura në Instagram (Foto) appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Kjo modele mban ‘kurorën’ për të pasmet më të bukura në Instagram (Foto) Kjo modele mban ‘kurorën’ për të pasmet më të bukura në Instagram (Foto)Rating: 5.0
To Top