Home / Kurioz / Kjo është Vjollca nga Shqipëria, e shitën disa herë te burra në Maqedoni (Foto)
Auto Draft

Kjo është Vjollca nga Shqipëria, e shitën disa herë te burra në Maqedoni (Foto)

Auto Draft

27-vjeçarja i kërkon gjykatës ta lirojë për t’u kthyer pranë fëmijëve të saj, sepse nuk ka kush kujdeset për ta.

E dyshuara pretendon se tentoi ta vriste partnerin pas konflikteve për fëmijët dhe dhunës në familje. Mes të tjerash, gruaja nga fshati Pojan i Korçës këmbëngul të jetë pajtuar me dhunuesin, ndërkohë që siç pretendon e akuzuara, ajo vuan nga problemet shëndetësore.

Vjollca Shkëmbi është person i njohur edhe më herët për drejtësinë. Gruaja denoncoi një vit më parë dy bashkëfshatarë të saj ta kishin shitur disa herë për martesa fiktive në Maqedoni, tek burra të cilët ajo i kishte braktisur duke u rikthyer në fshatin e lindjes.

Burimet bëjnë me dije se këto kallëzime janë kërkuar nga prokurori i çështjes për të kuptuar më mirë profilin e të akuzuarës.

Gjykimi në themel për Vjollca Shkëmbin nuk ka nisur ende.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje