Home / Kurioz / Kjo është kënaqesi , ja si puthen GAZETARET e TERENIT LIVE duke dhenë lajmet !
Kjo është kënaqesi , ja si puthen GAZETARET e TERENIT LIVE duke dhenë lajmet !

Kjo është kënaqesi , ja si puthen GAZETARET e TERENIT LIVE duke dhenë lajmet !

Kjo është kënaqesi , ja si puthen GAZETARET e TERENIT LIVE duke dhenë lajmet !
Edhe pse gazetaret e terenit kane nje veshtiresi ngaqe ne cdo rast ndeshen me popull edhe rrifen edhe keqtrajtohen por ka edhe raste qe sjellin kenaqesine, ne kete video me posht do te shikoni se si priten disa gazetar te terenit qe raportojne LIVE per lajme momente me te ndryshme se si puthen ato.
Jo cdo here vetem puthje kan edhe momente me interesante per te qeshur, ne foton e videosh shikoni se si ndihet nje gazetare ne momentin qe puthet nga nje person i rruges. Gjithashtu ka edhe gazetar qe puthen nga femrat ne rruge, jo cdo here ndodh kjo, ka edhe nga ato qe i pengojne ne pune.
Shikoni me posht videon e plote e do te ngeleni te kenaqur nga ky video clip.
Kliko me posht mbi reklame qe te shfaqet video ose me posht e keni ne video  links.

 

Video clipin mund ta shikoni ne VIDEO LINK

 

Kjo është kënaqesi , ja si puthen GAZETARET e TERENIT LIVE duke dhenë lajmet !

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje