Home / Kurioz / Kesaj i thojne SHERRI I GRUAS , shiko cfar i bene GRUAJA BURRIT he pastaj se fut djallin ne shishe !

Kesaj i thojne SHERRI I GRUAS , shiko cfar i bene GRUAJA BURRIT he pastaj se fut djallin ne shishe !

Kesaj i thojne SHERRI I GRUAS , shiko cfar i bene GRUAJA BURRIT he pastaj se fut djallin ne shishe !
Kjo video PRANK eshte nje me interesante se vihet re se si nje grua i monton burrin raste me interesante te mundeshme, pos asaj qe ka momente Qesharake ka edhe momente te trishtueshme se si i shkon mendja nje gruaje te ja punoj burrit te tije.
Dicka ka qe nuk shkon ne kete video eshte e cuditeshme qe nuk do ju besohet edhe juve, shikoni kete video deri ne fund e do bindeni per ato gjera me interesante…
Kliko per te pare VIDEON siper edhe linkun e videon ose me posht…

Video linku.

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje