Home / Kurioz / Kërkesa e Ramushit të vogël për kryeministrin Ramush Haradinaj: Një allti (Video)
Kërkesa e Ramushit të vogël për kryeministrin Ramush Haradinaj: Një allti (Video)

Kërkesa e Ramushit të vogël për kryeministrin Ramush Haradinaj: Një allti (Video)

Kërkesa e Ramushit të vogël për kryeministrin Ramush Haradinaj: Një allti (Video)

Ramush Haradinaj, 4 vjeç vjeçar nga Stanoci ka një kërkesë për Kryeministrin Ramush Haradinaj. Thotë se do i kërkoj një revole.

Babai i tij Kastrioti thotë se në çdo datëlindje të birit të tij e ftojnë kryetarin e AAK’së.

E sonte e kishin organizuar një festë me rreth 150 të ftuar. Festa mori kulmin kur Haradinaj u zgjodh kryeministër.

Ndërkohë Ramushi i vogël, i cili kryeministrit Ramush Haradinajt i drejtohet me ‘Ramushi i madh’, tregoi se ata dy janë miq.

“E kam shok”, tha ai.

Por çfarë dhurate i kërkon ai të parit të Qeverisë?

“Një allti”, u përgjigj ai shkurt. SHIKO VIDEON me posht…
Video

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje