Home / Kurioz / Kërcen me tanga dhe i ngjeshet balerinit, Rashel Kolaneci i vë flakën ‘Xing-ut’ (VIDEO)

Kërcen me tanga dhe i ngjeshet balerinit, Rashel Kolaneci i vë flakën ‘Xing-ut’ (VIDEO)

E ftuara e rradhës në ‘Xing’ me Ermal Mamaqin do të jetë ish velina e famshme Rashel Kolaneci.
Ajo u kthye sërish në emision por tashmë si një e ftuar speciale.
Ndërkohë nga regjistirmet e programit kanë dalë disa pamje që do të ndezin rrjetin.
Rasheli ka nxjerrë në shesh format e saj bombastike teksa kërcen provokuese me një prej balerinëve të trupës së baletit të Tv Klan.
Kërcimi me tanga dhe sipër ajo mban një veshje krejtësisht transparente. Nuk kanë kursyer as kërcimet e ngjitura dhe prekjet sensuale.
Kliko me posht qe te shfaqet video e plote…

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje