Home / Kurioz / Këngëtarja e famshme që bën ‘xhiro’ me djem shqiptar : ‘Kam shitur gjakun tim për të fituar para’
Këngëtarja e famshme që bën 'xhiro' me djem shqiptar : ‘Kam shitur gjakun tim për të fituar para’

Këngëtarja e famshme që bën ‘xhiro’ me djem shqiptar : ‘Kam shitur gjakun tim për të fituar para’

Këngëtarja e famshme që bën 'xhiro' me djem shqiptar : ‘Kam shitur gjakun tim për të fituar para’

I shohim gjithnjë përtej ekraneve yjet botërorë të veshur me shkëlqim por asnjëherë nuk e dimë se mbas asaj figure rrezëllitëse mund të fshihet një imazh luftarak. E tillë është edhe këngëtarja e famshme e cila ka rrëfyer një pjesë të trishtë nga jeta e saj për revistën e njohur ‘Cosmopolitan’.
Nicole Scherzinger është këngëtarja 39-vjeçare që numëron shumë këngë të bëra hite në mbarë botën. Por për të, nuk ka qenë aspak e thjeshtë të ngjitet aty ku është sot. Ajo ka rrëfyer se gjatë kohës së Universitetit e ka pasur shumë të vështirë jetesën. Për ti siguruar vetes gjërat më minimale i është dashur të punojë që nga kozmetika dhe deri tek restoranti. Por Nicol thotë se momenti më i vështirë ka qenë kur i është dashur të shesë gjakun e trupit të saj për të fituar disa para.
Mbi të gjitha në fund të rrëfimit këngëtarja është shprehur: ‘Unë e dua familjen time pavarësisht se ata nuk kanë pasur mundësinë të më blejnë shumë gjëra. Unë e arrita duke punuar dhe jam shumë krenare për këtë, të gjithë befasohen me mua se jam shumë dorështrënguar’.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje