Home / Kurioz / Këngëtare në Shqipëri “Prostitutë” në Itali, ja pamjet e Arrestimit (Video)

Këngëtare në Shqipëri “Prostitutë” në Itali, ja pamjet e Arrestimit (Video)

Fabiana Hoxha tërhoqi vëmendjen e një publiku të gjërë kur doli tek emisioni Zonë e Lirë e Arian Çanit me veshjen e saj, por një kërkim në google nxorri në pah të shkuarën e saj problematike.
Mësohet se ajo është arrestuar në vjeshtën e vitit 2014 nga autoritetet italiane pas një sherri mes prostitutash, ngjarje e cila shtyu policinë të hetonte më tej.
Klikoni në hapësirën më poshtë për të shikuar VIDEON:

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje