Home / Kurioz / Kapet duke tradhtuar, pretendon se partnerja tij është një kukull seksi (Video)
Kapet duke tradhtuar, pretendon se partnerja tij është një kukull seksi (Video)

Kapet duke tradhtuar, pretendon se partnerja tij është një kukull seksi (Video)

Kapet duke tradhtuar, pretendon se partnerja tij është një kukull seksi (Video)
Kapet duke tradhtuar, pretendon se partnerja tij është një kukull seksi (Video)
Burri nga Shtetet e Bashkuara që u kap duke tradhtuar me tjetrën, pretendoi se është një lodër seksi, për të cilën ka edhe faturë.

Megjithëse shihet duke vallëzuar, partnerja tij merr një pozë të ngrirë dhe më nuk lëvizë, derisa bashkëshortët vazhdojnë të përleshen,.

“E bleva më herët, ja ku e kam edhe faturën. Nuk është e dashura ime siç po mendon” dëgjohet ai duke u arsyetuar.

Po, nuk dihet si janë pajtuar ata, kur ‘kukulla’ nisi të lëvizte dhe doli prej dere.

Këtë ngjarje mund ta shihni në videon e postuar më poshtë, pas sekondës së 40-të, të komentuar nga një vloger, meqë origjinali është larguar prej internetit.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje