Home / Kurioz / Kallashi shpërthen në lot live në emision, i ndodh më e keqja e mundshme (Video)

Kallashi shpërthen në lot live në emision, i ndodh më e keqja e mundshme (Video)

N’Kosovë Show është ndër emisonet më të famshme shqiptare, i cili po bën bujë kohëve të fundit, shkruan Gazeta Blic.
Prezantuesi i këtij emisioni është Shpëtim Desku i cili çdo të dielë sjellë artistë të shumtë dhe shumë befasi tek publiku shqiptar, madje së fundmi pjesë e këtij shou është edhe kamera e fshehtë.

Kjo e fundit e cila është prej e kësaj pjese provokuese është edhe valltarja Donjeta Kosumi , e cila për publikun është e njohur me emrin artistik si Kallashi.

Duke klikuar në hapsiren më poshtë keni mundesi të shikoni videon:

VIDEO

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje