Kurioz

Jay Z dhe Beyonce më të dashuruar se kurrë, bëjnë çmendurinë e rradhës (Foto)

Disa kohë më parë, Jay Z falenderoi publikisht bashkëshorten e tij, Beyoncen, që e fali për tradhtinë e tij.

Tani, duket se gjërat midis çiftit të famshëm janë më mirë se kurrë, të cilët po zhvillojnë edhe turin e tyre të dytë së bashku, OTR II.

Ata janë aq të dashuruar, sa kanë vendosur të martohen sërish me njëri-tjetrin. Teksa ishin duke dhënë një koncert, në monitorin gjigand është shfaqur një video e tyre, ku shihen Jay Z dhe Beyonce në altar, të shoqëruar nga fëmijët e tyre.

Mesa duket, ata kanë bërë sërish betimet e tyre me rastin e 10 vjetorit të martesës, duke pasur edhe fëmijët e tyre pranë.

Një mënyrë mjaft e bukur kjo për ta bërë të ditur lajmin e lumtur tek fansat…

The post Jay Z dhe Beyonce më të dashuruar se kurrë, bëjnë çmendurinë e rradhës (Foto) appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Disa kohë më parë, Jay Z falenderoi publikisht bashkëshorten e tij, Beyoncen, që e fali për tradhtinë e tij.

Beyonce

Beyonce

Tani, duket se gjërat midis çiftit të famshëm janë më mirë se kurrë, të cilët po zhvillojnë edhe turin e tyre të dytë së bashku, OTR II.

Ata janë aq të dashuruar, sa kanë vendosur të martohen sërish me njëri-tjetrin. Teksa ishin duke dhënë një koncert, në monitorin gjigand është shfaqur një video e tyre, ku shihen Jay Z dhe Beyonce në altar, të shoqëruar nga fëmijët e tyre.

Mesa duket, ata kanë bërë sërish betimet e tyre me rastin e 10 vjetorit të martesës, duke pasur edhe fëmijët e tyre pranë.

Një mënyrë mjaft e bukur kjo për ta bërë të ditur lajmin e lumtur tek fansat…

The post Jay Z dhe Beyonce më të dashuruar se kurrë, bëjnë çmendurinë e rradhës (Foto) appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Jay Z dhe Beyonce më të dashuruar se kurrë, bëjnë çmendurinë e rradhës (Foto) Jay Z dhe Beyonce më të dashuruar se kurrë, bëjnë çmendurinë e rradhës (Foto)Rating: 5.0
To Top