Home / Kurioz / Ja reagimi i Ceces kur e kuptoj se burri i saj Arkani është gjallë (Foto)
Ja reagimi i Ceces kur e kuptoj se burri i saj Arkani është gjallë (Foto)

Ja reagimi i Ceces kur e kuptoj se burri i saj Arkani është gjallë (Foto)

Ja reagimi i Ceces kur e kuptoj se burri i saj Arkani është gjallë (Foto)
Ja reagimi i Ceces kur e kuptoj se burri i saj Arkani është gjallë (Foto)

Pasi mediat në Serbi kishin publikuar fotografinë e Arkanit ku ishte fotografuar te varri i vet, Ceca – ish bashkëshortja e tij, ka thënë për mediat serbe se është tronditur kur ka parë fotografinë

Svetlana Raznatovic – Ceca, për lajmin se burri i saj Zeljko Raznatovic – Arkan është gjallë, ka thënë se është tronditur e gjithë familja kur e pa një lajm të tillë, shkruan SrbijaDanas, transmeton Gazeta Express.

“Unë me të vërtetë nuk di çfarë të them, ky lajm ka tronditur gjithë familjen e tij, timen dhe fëmijët tanë. Gjërat e tilla duhet të ndalen. Mediat kanë kaluar kufijtë”, ka thënë Ceca.
Ajo tha se djali i tyre, Mihajlo Raznatovic, mori kërcënime në rrjetin social Facebook pas publikimit të këtij lajmi, për të cilat kërcënime thotë se i ka raportuar në polici./GazetaExpress/

Ja reagimi i Ceces kur e kuptoj se burri i saj Arkani është gjallë (Foto)
Ja reagimi i Ceces kur e kuptoj se burri i saj Arkani është gjallë (Foto)
Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje