Home / Kurioz / Ja kalli bythen flake sepse ajo kercente ne mes lokalit…
Ja kalli bythen flake sepse ajo kercente ne mes lokalit...

Ja kalli bythen flake sepse ajo kercente ne mes lokalit…

Ja kalli bythen flake sepse ajo kercente ne mes lokalit...

Një grua e cila po bënte “Twerk” në një klub nate për pak sa nuk ka pësuar djegie të rënda në trup kur një person ia ka vënë zjarrin të pasmeve të saj.

Duke qenë se zjarri filloi të merrte përmasa gjigante, ajo u detyrua që të zhvishej e tëra, duke dhuruar skenë e duke shkrirë së qeshuri njerëzit.
Video është publikuar dy ditë më parë nga LiveLeak dhe ka marrë reagime të shumta. Ngjarja ka ndodhur në qytetin Montego Bay, në Xhamajka.

VIDEO SHIKONE KETU … http://e.abingmedia.com/v/4/1115965.html

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje