Home / Kurioz / Intervista me shume siklet Irina Shayk e bene per spital moderatorin e emisionit !
Intervista me shume siklet Irina Shayk e bene per spital moderatorin e emisionit !

Intervista me shume siklet Irina Shayk e bene per spital moderatorin e emisionit !

Intervista me shume siklet Irina Shayk e bene per spital moderatorin e emisionit ! Kjo interviste ska per tu harruar ndonjehere shikoni me vemendje si moderatori i emisionit si reagon ne pergjigjet e Iriana Shayk ne momente me kritike edhe syt e tije shkojne diku qe nuk do ta besoni.
Provokimi ne emision ishta i pa pritur edhe pse ishe nje interviste me shume te qeshura Irina Shayk (Hercules) – Interview – Craig Ferguson. Intervista me shume siklet Irina Shayk e bene per spital moderatorin e emisionit ! Kjo interviste ska per tu harruar ndonjehere shikoni me vemendje si moderatori i emisionit si reagon ne pergjigjet e Iriana Shayk ne momente me kritike edhe syt e tije shkojne diku qe nuk do ta besoni. Ketu ka edhe dicka qe nuk do ta besoni se ca minuta nderhyne edhe ne robot ne pergjigjet qe i gjithe publiku qesh nga kjo interviste.

Kjo video ka me shume se 4 miljon shikime edhe rekomandoj qe ta shikoni se eshte nje interviste e pa harruar. Per te pare videon e plote rekomaoj nje here mbi liqet e para te klikoni dhe me pas shfaqe ne fund te faqes video e plote.
Ose mund te klikoni ne video linkun me posht te videos.

 

Qe te hapet video e plote klini me posht..

 

Video links.

Intervista me shume siklet Irina Shayk e bene per spital moderatorin e emisionit !
Intervista me shume siklet Irina Shayk e bene per spital moderatorin e emisionit !
Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje