Home / Kurioz / Improvizon aksidentin, befason partneren me propozim martese (Video)
Improvizon aksidentin, befason partneren me propozim martese (Video)

Improvizon aksidentin, befason partneren me propozim martese (Video)

Brandon Good nga Alabama e Shteteve të Bashkuara, ka improvizuar një aksident dhe është shtrirë si i lënduar, për të befasuar më pas partneren me propozim martese.

Videoja e postuar më poshtë, tregon momentin kur ai kërcen nga muri i lartë afro katër metra, me biçikletën me një rrotë, ndërsa më pas nxjerrë unazën, transmeton Telegrafi.

Improvizon aksidentin, befason partneren me propozim martese (Video)
Improvizon aksidentin, befason partneren me propozim martese (Video)

“Kjo është paraqitja më e vështirë e jetës sime”, ka thënë ai në fillim, ndërsa më vonë u ngjit sipër dhe provonte rutinën.

Partnerja tij që u shqetësua në masë të madhe dhe përpiqej ta ndihmonte, nisi të qajë lot gëzimi kur pa që ai po qëndron në njërin gju duke i propozuar.

Ajo pranoi dhe u përqafuan, dasma do të zhvillohet gjatë muajit qershor.

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje