Home / Kurioz / “Ik more pervers mu**!” Babë e bir ngacmojnë vajzën nga Tirana, ajo “çmendet”
“Ik more pervers mu**!” Babë e bir ngacmojnë vajzën nga Tirana, ajo “çmendet”

“Ik more pervers mu**!” Babë e bir ngacmojnë vajzën nga Tirana, ajo “çmendet”

“Ik more pervers mu**!” Babë e bir ngacmojnë vajzën nga Tirana, ajo “çmendet”
“Ik more pervers mu**!” Babë e bir ngacmojnë vajzën nga Tirana, ajo “çmendet”

Në rrjetet sociale ditët e sotme mjafton thjesht një buton për të nisur një bisedë.

Ka nga ata që i përdorin për të “flirtuar”, por ka dhe nga ata që nuk bien dakord me këtë dhe ky është rasti i një vajze nga Tirana e cila është mjaft e irrituar që merr mesazhe të shumta nga persona të panjohur.

Së fundi ajo është kontaktuar nga dy persona, babë e bir dhe ata vazhdojnë ta ngacmojnë.

Më poshtë vajza dërgon dhe bisedën e realizuar me të dy ata. Djali i kërkon ta lëjë rehat babanë, ndërsa ky i fundit e akuzon se është vajzë e pasjellshme.

Teksa dërgoi bisedën, vajza shtoi për JOQ.al:

Përshëndetje JOQ, më shkruan i ati, pastaj i biri. Ç’janë këta kështu, u çmendën njerëzit.

“Ik more pervers mu**!” Babë e bir ngacmojnë vajzën nga Tirana, ajo “çmendet”
“Ik more pervers mu**!” Babë e bir ngacmojnë vajzën nga Tirana, ajo “çmendet”
Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje