Home / Kurioz / I tregoi të dashurës foton e guximshme që i çoi “shoqja”, kur ajo i sheh surratin s’e do më veten
Auto Draft

I tregoi të dashurës foton e guximshme që i çoi “shoqja”, kur ajo i sheh surratin s’e do më veten

Auto Draft

Shakatë në rrjetet sociale janë nga më të paparat dhe sigurisht, në çift ato bëhen dhe më interesante.

Pikërisht kjo ka qenë ajo që ka bërë një i ri, i cili i ka dërguar një foto “sensuale” të dashurës së tij, duke i thënë se ia ka dërguar një shoqe.

“Nuk ishte faji im”, i thotë ai, ndërsa vajza menjëherë i kërkon që ai t’i dërgojë bisedën e plotë.

“E kam fshirë”, ia kthen ai duke i shtuar inatin vajzës.

Mirëpo, ajo që nuk pritej, ishte detaji i vërtetë në foto, kur ai i ka treguar foton e plotë vajza është zhgënjyer, aq sa nuk i ka folur për ditë me radhë (kjo detyroi atë t’i postonte në rrjet fotot).

Ndiqni bisedën më poshtë dhe shikojeni se si është fotoja “e guximshme” në të vërtetë.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje