Home / Kurioz / I paparë/ Marko, 16 vjeçari i talentuar sjell fuqishëm rrymën hip-hop

I paparë/ Marko, 16 vjeçari i talentuar sjell fuqishëm rrymën hip-hop

Marko është një djalosh 16 vjeçar, i cili ka një talent të padiskutueshëm në rrymën e hip-hopit.

Sonte, Marko ka promovuar këngën e tij të re, “Dashni je ti”, një këngë ritmike që ndërthur rrymën e hip-hopit me kërcimet e po kësaj rryme.

The post I paparë/ Marko, 16 vjeçari i talentuar sjell fuqishëm rrymën hip-hop appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje