Home / Kurioz / Hyn në parukeri dhe e qellon 4 herë me armë në kokë (Video)
Hyn në parukeri dhe e qellon 4 herë me armë në kokë (Video)

Hyn në parukeri dhe e qellon 4 herë me armë në kokë (Video)

Hyn në parukeri dhe e qellon 4 herë me armë në kokë (Video)

Pamje që rrallë na rastis ti shohim janë shpërndarë ditën e djeshme në internet. Një parukier është qelluar 4 herë në kokë në sallonin e tij.
Në video shihet se si një femer vjen sëbashku me një mashkull të gjatë e shoqeruar dhe ulet në karrigen e parukerisë për tu rregulluar.
Pas disa momentesh djali që e shoqëronte i është afruar rrufeshëm njërit prej parukierëve duke e qelluar atë 4 herë në kokë duke e lënë të vdekur në vend.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje