Home / Kurioz / Hava Muhaxheri, ngasësja e parë e autobusit (VIDEO)

Hava Muhaxheri, ngasësja e parë e autobusit (VIDEO)

Një zonjë nga Ferizaj, sipas gjitha gjasave është e vetmja grua në Kosovë që vozitë një autobus disa metërsh.

Hava Muhaxheri, tregon si e nisi këtë zanat dhe si e priten bashkëqytetarët e saj vendimin e saj për tu bërë vozitëse autobusi, njofton Klan Kosova.

Për më shumë detaje, kronikë e zgjeruar nga gazetari Vullnet Krasniqi.

 

 

 

 

 

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje