Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Kurioz

Harrojeni 69-n! Provoni 77-n dhe nuk do të ndaleni së bëri seks

Pozicioni i vjetër tashmë i njohur si ‘69’ tani ka konkurrencë serioze.

Bëhet fjalë për pozicionin e ngjashëme me “pozicionin e lugës”, i cili përkatësisht ka marrë emrin për shkak të bashkimit të trupave të partnerëve totalisht kur janë në atë pozicion.

Për të arritur këtë ekstazë numerike, duhet të shtriheni të dy anash, partneri duhet të jetë pas jush, duhet të shikoni në të njëjtin drejtim.

Më pas duhet të vendosni të dyja këmbët rreth këmbës së sipërme të mashkullit dhe lejoni partnerin të hyjë drejt jush, drejtoni vithet tek ai.

Më pas shtrini lehtë këmbët në këndin prej 45 gradësh nga trupi dhe vazhdoni të qëndroni të lidhur, të ngjitur.

Tingëllon e komplikuar – mirëpo në praktikë është shumë më e thjeshtë se sa kështu “e shkruar në letër”.

Në atë pozicion stimulohet drejtpërdrejt pika G dhe quhet pozicioni i dy shtatave 77./zoneelire.al

The post Harrojeni 69-n! Provoni 77-n dhe nuk do të ndaleni së bëri seks appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Pozicioni i vjetër tashmë i njohur si ‘69’ tani ka konkurrencë serioze.

Bëhet fjalë për pozicionin e ngjashëme me “pozicionin e lugës”, i cili përkatësisht ka marrë emrin për shkak të bashkimit të trupave të partnerëve totalisht kur janë në atë pozicion.

Për të arritur këtë ekstazë numerike, duhet të shtriheni të dy anash, partneri duhet të jetë pas jush, duhet të shikoni në të njëjtin drejtim.

Më pas duhet të vendosni të dyja këmbët rreth këmbës së sipërme të mashkullit dhe lejoni partnerin të hyjë drejt jush, drejtoni vithet tek ai.

Më pas shtrini lehtë këmbët në këndin prej 45 gradësh nga trupi dhe vazhdoni të qëndroni të lidhur, të ngjitur.

Tingëllon e komplikuar – mirëpo në praktikë është shumë më e thjeshtë se sa kështu “e shkruar në letër”.

Në atë pozicion stimulohet drejtpërdrejt pika G dhe quhet pozicioni i dy shtatave 77./zoneelire.al

The post Harrojeni 69-n! Provoni 77-n dhe nuk do të ndaleni së bëri seks appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Harrojeni 69-n! Provoni 77-n dhe nuk do të ndaleni së bëri seks Harrojeni 69-n! Provoni 77-n dhe nuk do të ndaleni së bëri seksRating: 5.0
To Top