Home / Kurioz / Gjyqtari nuk mendohet shumë, ha bonbonet e hedhura në fushë nga tifozët (Video)
Gjyqtari nuk mendohet shumë, ha bonbonet e hedhura në fushë nga tifozët (Video)

Gjyqtari nuk mendohet shumë, ha bonbonet e hedhura në fushë nga tifozët (Video)

Në minutën e tetë të çerekfinales së Kupës së Gjermanisë të zhvilluar në Commerzbank-Arena të Frankfurtit të mërkurën, loja u desh të ndërpritej pasi lojtarët u ankuan sepse në fushë ishin hedhur bonbone.

Dhe, siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, gjyqtari Deniz Aytekin shkoi për të parë se çfarë i shqetësonte të gjithë para se të kuptonte se po bëhej fjalë për bonbone.

Gjyqtari nuk mendohet shumë, ha bonbonet e hedhura në fushë nga tifozët (Video)
Gjyqtari nuk mendohet shumë, ha bonbonet e hedhura në fushë nga tifozët (Video)

Pasi pa se bëhej fjalë për bonbone të hedhura në fushën e gjelbër, ai e mori një dhe ia ofroi atë futbollistit Nigel de Jong.

Por kur ai e refuzoi, gjyqtari nuk u mendua dy herë dhe e hëngri vetë.

Bëhet fjalë për ndeshjen të cilën Frankfurt e fitoi 3-0 kundër Mainz dhe do të zbulojë kundërshtarin për gjysmëfinale kur shorti të hidhet më 11 shkurt.

 

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje