Home / Kurioz / Gëzim në familjen e sportistit shqiptar: Vijnë në jetë trinjaket

Gëzim në familjen e sportistit shqiptar: Vijnë në jetë trinjaket

Me anë të një postimi në “Instagram”, kampioni i boksit Robin Krasniqi ka dhënë lajmin e bukur se është bërë dajë. Motra e tij ka sjellë në jetë tre vajza duke sjellë gëzim të trefishtë në familjen e Krasniqit.

Sportisti ka publikuar foton e trinjakeve duke fjetur dhe shkruan se është shumë i lumtur që është bërë dajë tre herë.

“Sot u bana Dajë 3 here dhe jam jashtzakonisht shumë i lumtur për 3 vocrraket tona. Zoti ju ruajt e u bëfshit 100 vjeçe mbesat e mija”, shkruan Robin Krasniqi.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje