Home / Kurioz / Furgoni me gaz u përfshi nga zjarri, pak momente pasi shoferi ndezi cigare (Video, +18)
Furgoni me gaz u përfshi nga zjarri, pak momente pasi shoferi ndezi cigare (Video, +18)

Furgoni me gaz u përfshi nga zjarri, pak momente pasi shoferi ndezi cigare (Video, +18)

Shoferi i paemëruar nga Shangai i Kinës, ka ndezur cigare derisa po ngiste furgonin që lëvizë me gaz, duke bërë gjithçka të përfshihej nga flakët.

Ai humbi kontrollin dhe hyri në trotuar, duke shkaktuar lëndimin e 12 personave, tre prej të cilëve mjaft rëndë, transmeton Telegrafi.

Furgoni me gaz u përfshi nga zjarri, pak momente pasi shoferi ndezi cigare (Video, +18)
Furgoni me gaz u përfshi nga zjarri, pak momente pasi shoferi ndezi cigare (Video, +18)

Rasti është shpërndarë në rrjetet sociale, për të ngritur vetëdijen rreth tymosjes brenda veturës, veçanërisht me ato që lëvizin me gaz.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje