Home / Kurioz / Foto/ Shikoni ditëlindjen përrallore të Tianit, djalit të Tunës

Foto/ Shikoni ditëlindjen përrallore të Tianit, djalit të Tunës

Sot, Tiani, djali i këngëtares së famshme, Tunës, feston 1 – vjetorin e tij. Sigurisht që ky përvjetor nuk mund të lihej pa festuar dhe familja e tij, i ka përgatitur një festë shumë të bukur.

Tuna ka organizuar një festë sekrete për djalin e saj në kryeqytet dhe disa foto prej kësaj feste po qarkullojnë në media, të cilat mund t’i shikoni më poshtë:

The post Foto/ Shikoni ditëlindjen përrallore të Tianit, djalit të Tunës appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje