Home / Kurioz / Foto/ Deputetja seksi shqiptare na prezanton me vajzën e saj

Foto/ Deputetja seksi shqiptare na prezanton me vajzën e saj

Deputetja e Kosovës Duda Balje, gjithmonë është konsideruar si një ndër deputete simaptike dhe tepër në formë.

Edhe pse me dy fëmijë, ajo duket tepër seksi, e mesa duket edhe vajza e saj është një modele e vërtetë. Vajza e Duda Balje ka përfunduar shkollën e mesme.

Ajo ka qenë pjesëmarrëse në mbrëmjen e maturës të organizuar nga shkolla e saj, e ka tërhequr vëmendje e jo vetëm të të pranishmëve, por edhe të mediave kosovare e shqiptare.

Ishte deputetja kosovare, nëna e saj e cila ka ndarë me ndjekësit foto nga mbrëmja e saj, e duke se ajo ka shkëlqyer në këtë mbrëmje.

Fotot e Duda Baljes më vajzën janë komentuar gjatë njësoj si edhe çdo paraqitje tjetër e Dudës e cila cilësohet si femra më e komentuar e Kuvendit.

The post Foto/ Deputetja seksi shqiptare na prezanton me vajzën e saj appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje