Kurioz

Fotini dhe Danjeli nga “BB9” janë ndarë? Flet ish-banorja mbi lajmin e ndarjes!

Ditën e sotme, në të gjitha mediat ka qarkulluar lajmi se çifti fitues i “Big Brother 9”, Fotinia dhe Danjeli, i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre.

E gjitha nisa pasi në një faqe Instagrami, ishte bërë një postim nga Danjeli mbi ndarjen e tyre.

“Gazeta Express” ka kontaktuar me Fotininë për të vërtetuar këtë lajm, e cila është shprehur se “Nuk e di nga kush faqe e kanë marrë dhe sa faqe dini ju se kemi, jo nuk është. ‘Lafoda’ është faqja jonë zyrtare.”

Megjithatë, Fotinia e ka lënë pa koment pyetjen nëse është akoma me Danjeli, ndërsa ky i fundit ka heshtur mbi këto lajme.

Vazhdon që të ngelet mister se ç’po ndodh vërtet midis këtij çifti, të cilët edhe kishin planifikuar që të bënin një dasmë të madhe me miq e të afërm.

The post Fotini dhe Danjeli nga “BB9” janë ndarë? Flet ish-banorja mbi lajmin e ndarjes! appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Ditën e sotme, në të gjitha mediat ka qarkulluar lajmi se çifti fitues i “Big Brother 9”, Fotinia dhe Danjeli, i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre.

E gjitha nisa pasi në një faqe Instagrami, ishte bërë një postim nga Danjeli mbi ndarjen e tyre.

“Gazeta Express” ka kontaktuar me Fotininë për të vërtetuar këtë lajm, e cila është shprehur se “Nuk e di nga kush faqe e kanë marrë dhe sa faqe dini ju se kemi, jo nuk është. ‘Lafoda’ është faqja jonë zyrtare.”

Megjithatë, Fotinia e ka lënë pa koment pyetjen nëse është akoma me Danjeli, ndërsa ky i fundit ka heshtur mbi këto lajme.

Vazhdon që të ngelet mister se ç’po ndodh vërtet midis këtij çifti, të cilët edhe kishin planifikuar që të bënin një dasmë të madhe me miq e të afërm.

The post Fotini dhe Danjeli nga “BB9” janë ndarë? Flet ish-banorja mbi lajmin e ndarjes! appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Fotini dhe Danjeli nga “BB9” janë ndarë? Flet ish-banorja mbi lajmin e ndarjes! Fotini dhe Danjeli nga “BB9” janë ndarë? Flet ish-banorja mbi lajmin e ndarjes!Rating: 5.0
To Top