Home / Kurioz / Ermal Meta rrëfen tmerrin që përjetoi para se të performonte në Tiranë

Ermal Meta rrëfen tmerrin që përjetoi para se të performonte në Tiranë

Këngëtari i famshëm me origjinë shqiptare, Ermal Meta, performoi mbrëmjen e 1 qershorit për herë të parë në Shqipëri, duke mbledhur në “Sheshin Skënderbej” me mijëra veta që ndoqën performancën e tij spektakolare.

Rezultate imazhesh për ermal meta ne sheshin skenderbej
Rezultate imazhesh për ermal meta ne sheshin skenderbej

Por, ajo çfarë askush nuk e dinte, ishte fakti se përpara se të hipte në skenën e sheshit, Ermal Metën e kishte kapur keq paniku. Në një intervistë të fundit, ai ka rrëfyer se e cilësoi veten si frikacak dhe e kapën disa emocione që nuk i kishte përjetuar asnjëherë më parë.

Rezultate imazhesh për ermal meta ne sheshin skenderbej
Rezultate imazhesh për ermal meta ne sheshin skenderbej

“Kisha pak frikë para koncertit, pasi nuk kisha bërë më parë një koncert në Shqipëri, kur bën një koncert në një vend tjetër është më ndryshe, por këtu isha në shtëpinë time. Ka qenë një emocion jashtëzakonisht i madh. Nuk e imagjinoja të ishin aq shumë njerëz. Isha në panik dhe nuk më kishte ndodhur asnjëherë më parë kjo gjë, as në “Sanremo” as në “Eurovision””, rrëfeu Ermal Meta.

The post Ermal Meta rrëfen tmerrin që përjetoi para se të performonte në Tiranë appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje