Home / Kurioz / Erërat luhatin ndërtesën 48-she, zbrazet uji i xhakuzit (Video)
Erërat luhatin ndërtesën 48-she, zbrazet uji i xhakuzit (Video)

Erërat luhatin ndërtesën 48-she, zbrazet uji i xhakuzit (Video)

Ky është momenti rrëqethës, kur uji i i xhakuzit ka nisur të zbrazet, si pasojë e erërave të fuqishme, që luhatnin ndërtesën më të lartë në Brazil.

Gjatë kohës sa Millennium Palace që ndodhet në Santa Catarina, shkonte nga njëra anë në tjetrën, dritat fikeshin dhe ndizeshin sërish, transmeton Telegrafi.

Banorja që ndodhej në njërin nga më të larta, ka filmuar momentin kur uji del më rrëmbim dhe mbushë dyshemenë e banesës luksoze.

Pos disa dëmeve të vogla, nuk raportohet të jetë shkaktuar ndonjë dëmtim më i madh në ndërtesën me 48 kate që është ndërtuar para katër vitesh.

Erërat luhatin ndërtesën 48-she, zbrazet uji i xhakuzit (Video)
Erërat luhatin ndërtesën 48-she, zbrazet uji i xhakuzit (Video)

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje