Home / Kurioz / Emocionuese: Gjen motrën binjake falë një fotografie të publikuar rastësisht në medie
Emocionuese: Gjen motrën binjake falë një fotografie të publikuar rastësisht në medie

Emocionuese: Gjen motrën binjake falë një fotografie të publikuar rastësisht në medie

Emocionuese: Gjen motrën binjake falë një fotografie të publikuar rastësisht në medie
Emocionuese: Gjen motrën binjake falë një fotografie të publikuar rastësisht në medie

Disa persona ndahen kur janë të vegjël, dhe më nuk takohen kurrë, por ka edhe nga ata që falë një fotografie të publikuar në ndonjë revistë, apo medie tjera bëhen bashkë.

Kështu edhe Eva Casando, fotografe nga Madridi, Spanjë ka gjetur motrën e saj, pasi e pa në një revistë kur ishte raportuar për Festivalin “Lufta e Domateve”, ku motrës binjke të Evës i ishte bërë rastësisht një fotografi nga ai festival, transmeton gazetametro.net

Eva e ka kërkuar 5 vjet që nga ai moment binjaken e saj, të cilën edhe nëna ia ka treguar se kohën kur ka lindur ajo në spital janë rrëmbyer disa fëmijë të sapolindur dhe në mesin e tyre edhe vajza e saj..Eva, menjëherë ka reaguar pas fotografisë, nga e cila është mahnitur me ngjashmërinë që kishin, dhe përmes rrjetit social Facebook, ka kërkuar ndihmë, derisa e u takuan.

Motra e saj binjake ishte nga Valencias. Momenti i takimit ishte emocionues si për vajzat ashtu edhe për nënën e tyre.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje