Kurioz

Emina Çunmulaj tregon linjat perfekte pas lindjes së fëmijës së dytë, por ka diçka që nuk shkon këtu (Foto)

Modelja e famshme, Emina Çunmulaj, vetëm disa javë më parë lindi vajzën e saj të dytë, Mia Soraya, duke u bërë kështu mama e dy vajzave bukuroshe.

Nëna dhe Bijat Mother and Daughters Ella is obsessed with Mia and every time I’m breastfeeding she comes and says “ Ella hold baby Mia” so after I feed I make sure she gets to hold her for a few seconds before she looses interest and says “no more baby Mia “ #MOTHERHOOD

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on Jun 2, 2018 at 1:11pm PDT

Mesa duket, Emina nuk ka humbur fare kohë që t’i rikthehet linjave të saj seksi, pavarësisht se kanë kaluar vetëm dy javë që prej lindjes.

Ditën e sotme, ajo ka postuar një foto të sajën ku shfaqet mjaft joshëse me bikini, përbri së cilës ka shkruar: “Mamaja u rikthye. 2 javë post lindjes së bebit dhe po i dashuroj këto forma të reja”.

Mama is back 2 weeks post baby and loving these new curves

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on Jun 6, 2018 at 3:31pm PDT

Megjithatë, diçka nuk..

Loading...

Modelja e famshme, Emina Çunmulaj, vetëm disa javë më parë lindi vajzën e saj të dytë, Mia Soraya, duke u bërë kështu mama e dy vajzave bukuroshe.

Nëna dhe Bijat

💗

💗

Mother and Daughters
💗

💗

Ella is obsessed with Mia and every time I’m breastfeeding she comes and says “ Ella hold baby Mia” so after I feed I make sure she gets to hold her for a few seconds before she looses interest and says “no more baby Mia “
😂

😂

#MOTHERHOOD

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Mesa duket, Emina nuk ka humbur fare kohë që t’i rikthehet linjave të saj seksi, pavarësisht se kanë kaluar vetëm dy javë që prej lindjes.

Ditën e sotme, ajo ka postuar një foto të sajën ku shfaqet mjaft joshëse me bikini, përbri së cilës ka shkruar: “Mamaja u rikthye. 2 javë post lindjes së bebit dhe po i dashuroj këto forma të reja”.

Mama is back

👊🏻

👊🏻

2 weeks post baby and loving these new curves
❤

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Megjithatë, diçka nuk shkon në këtë foto. Nëse e vini re me kujdes, në këmbën e majtë të modeles, ka një gropë të çuditshme, e cila nuk supozohet të ishte aty. Efekti i photoshop-it apo ndonjë gjë tjetër, si mendoni ju?

The post Emina Çunmulaj tregon linjat perfekte pas lindjes së fëmijës së dytë, por ka diçka që nuk shkon këtu (Foto) appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Emina Çunmulaj tregon linjat perfekte pas lindjes së fëmijës së dytë, por ka diçka që nuk shkon këtu (Foto) Emina Çunmulaj tregon linjat perfekte pas lindjes së fëmijës së dytë, por ka diçka që nuk shkon këtu (Foto)Rating: 5.0
To Top