Home / Kurioz / Emina Cunmulaj përdor photoshop? Modelja tregon si qëndron e vërteta

Emina Cunmulaj përdor photoshop? Modelja tregon si qëndron e vërteta

Emina Cunmulaj është një nga personazhet më të komentuara në showbizin shqiptar.

Së fundmi ajo është akuzuar nga mediat për photoshop në fotografit e saj.

E mesa duket modelja nuk e ka vonuar përgjigjien lidhur me këto lajme.

Emina ka publikuar një foto me bikini në Instagram ku shkruan se nuk ka përdorur fotoshop, është e lumtur për pamjen e saj dhe se ashtu ja ka falur Zoti.

Dje modelja u përmend për një modifikim në pjesën e kofshës.

Duket se Emina e paska të lindur këtë perfeksion në trup, bravo! Nuk paska përdorur photoshop siç bejnë shumica e showbizit shqiptar./ zoneelire.al

The post Emina Cunmulaj përdor photoshop? Modelja tregon si qëndron e vërteta appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje