Kurioz

Emina Cunmulaj përdor photoshop? Modelja tregon si qëndron e vërteta

Emina Cunmulaj është një nga personazhet më të komentuara në showbizin shqiptar.

Së fundmi ajo është akuzuar nga mediat për photoshop në fotografit e saj.

E mesa duket modelja nuk e ka vonuar përgjigjien lidhur me këto lajme.

Emina ka publikuar një foto me bikini në Instagram ku shkruan se nuk ka përdorur fotoshop, është e lumtur për pamjen e saj dhe se ashtu ja ka falur Zoti.

Dje modelja u përmend për një modifikim në pjesën e kofshës.

Duket se Emina e paska të lindur këtë perfeksion në trup, bravo! Nuk paska përdorur photoshop siç bejnë shumica e showbizit shqiptar./ zoneelire.al

The post Emina Cunmulaj përdor photoshop? Modelja tregon si qëndron e vërteta appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Emina Cunmulaj është një nga personazhet më të komentuara në showbizin shqiptar.

Së fundmi ajo është akuzuar nga mediat për photoshop në fotografit e saj.

E mesa duket modelja nuk e ka vonuar përgjigjien lidhur me këto lajme.

Emina ka publikuar një foto me bikini në Instagram ku shkruan se nuk ka përdorur fotoshop, është e lumtur për pamjen e saj dhe se ashtu ja ka falur Zoti.

Dje modelja u përmend për një modifikim në pjesën e kofshës.

Duket se Emina e paska të lindur këtë perfeksion në trup, bravo! Nuk paska përdorur photoshop siç bejnë shumica e showbizit shqiptar./ zoneelire.al

The post Emina Cunmulaj përdor photoshop? Modelja tregon si qëndron e vërteta appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Emina Cunmulaj përdor photoshop? Modelja tregon si qëndron e vërteta Emina Cunmulaj përdor photoshop? Modelja tregon si qëndron e vërtetaRating: 5.0
To Top