Kurioz

Edhe pse rivalë, Cozman kopjon Noizy-n

Edhe pse rivalë, Cozman kopjon Noizy-n
Loading...

Edhe pse rivalë, Cozman kopjon Noizy-n

Rivalë, rivalë por Cozman kopjoi Noizy-n…
Reperi më i kërkuar shqiptar, Noizy pak kohë më parë kishte programuar për të performuar në Tetovë. Por vetëm pak orë më parë nëpërmjet një postimi në “Insta story”, ai lajmëroi ndjekësit e tij se kishte vendosur ta anulonte këtë koncert. Të njëtën gjë ka bërë dhe reperi i suksesshëm, Cozman përmes rrjeteve sociale ku ka lajmëruar fansat e tij se nuk do të performojë në Gostivar. Dhe të dy për të njëjtën arsye: Organizim i dobët dhe jo serioz. Si dhe Cozman zgjodhi mënyrën e njëjtë me rivalin e tij për këtë lajmërim./intv.al/
Shiko fotot ne linkun me poshte.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Edhe pse rivalë, Cozman kopjon Noizy-n Edhe pse rivalë, Cozman kopjon Noizy-nRating: 5.0
To Top