Home / Kurioz / E tmerrshme, ja si Vajzat Shqiptare e dridhen, para Princave Arab qe ti marrin ne punë! (Pamje)

E tmerrshme, ja si Vajzat Shqiptare e dridhen, para Princave Arab qe ti marrin ne punë! (Pamje)

Shumë femra shqiptare nisen në mendim të parë për realizimin e videoklipeve të reja muzikore – Kallashi dhe shumë femra tjera nuk kthehen nga destinacioni arab pa një varg të risive.

Fjala është për një kontratë që e shndërron Kallashin në imazh të një zingjiri të kafiterive në shtetin arab.

Klikoni në hapësirën më poshtë për të shikuar VIDEON:

VIDEO

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje