Home / Kurioz / E pabesueshme! Uragani “Irma” largon detin në brigjet e Karaibeve (Foto)
E pabesueshme! Uragani "Irma" largon detin në brigjet e Karaibeve (Foto)

E pabesueshme! Uragani “Irma” largon detin në brigjet e Karaibeve (Foto)

E pabesueshme! Uragani

Pamje të pabesueshme janë shpërndarë së fundmi në rrjetet sociale, të një fenomeni të rrallë.
Në fotot e publikuara vihet re se si deti, në brigjet Bahamas është larguar dhe në sipërfaqe ka vetëm rërë.
Një femomen i tillë parashikon uragane të tjera, raporton prestigjozja The Sun.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje