Home / Kurioz / E pabesueshme, shikojeni çfarë bën me traktor ky bujk (Video)
Auto Draft

E pabesueshme, shikojeni çfarë bën me traktor ky bujk (Video)

Një bujk i cili bën performanca të ndryshme me traktorin e tij ka fituar shumë fansa, pasi videot e tija janë shpërndarë online.

Gaggi Bansra, 21 vjeç, praktikon këto lëvizje të pabesueshme për më shumë se katër vjet.

Tani, ai mund ta mbajë në dy rrotë traktorin e tij një ton dhe ta zvarritë atë për 100 metra përnjëherë, transmeton Gazeta Express.

Atij i pëlqenin shumë traktorët që kur ishte fëmijë.

Atij i pëlqenin shumë traktorët që kur ishte fëmijë.

TEMAT:
Auto Draft
Auto Draft
Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje