Kurioz

E pabesueshme/ Babai 68 vjeçar transgjinor i Kylie Jenner martohet me 21 vjeçaren

William Bruce Jenner apo siç quhet tani, Caitlyn Jenner, është një nga personazhet më të njohur në botë, si pjesë e klanit Kardashian, por edhe për transformimin nga mashkull në femër.

Së fundmi, është përfolur gjatë në media se ai është lidhur me transgjinoren 21 vjeçare, Sophie Hutchins, me të cilën edhe do të martohet këtë verë.

Lidhja e tyre u zbulua vitin e kaluar, kur Caitlyn u fotografua në Meksikë gjatë pushimeve me studenten 47 vite më të re, por e mohoi romancën e tyre, duke u shprehur se ishte një marrëdhënie nënë e bijë.

Megjithatë, burime të afërta pranë tyre kanë zbuluar se çifti do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë. Ceremonia e dasmës që do të zhvillohet në Malibu, do të jetë mjaft intime dhe deri më tani, Kardashianët nuk janë të ftuar në dasmë.

The post E pabesueshme/ Babai 68 vjeçar transgjinor i Kylie Jenner martohet me 21 vjeçaren appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

William Bruce Jenner apo siç quhet tani, Caitlyn Jenner, është një nga personazhet më të njohur në botë, si pjesë e klanit Kardashian, por edhe për transformimin nga mashkull në femër.

Së fundmi, është përfolur gjatë në media se ai është lidhur me transgjinoren 21 vjeçare, Sophie Hutchins, me të cilën edhe do të martohet këtë verë.

Caitlyn Jenner Sophia Hutchins

Caitlyn Jenner Sophia Hutchins

Lidhja e tyre u zbulua vitin e kaluar, kur Caitlyn u fotografua në Meksikë gjatë pushimeve me studenten 47 vite më të re, por e mohoi romancën e tyre, duke u shprehur se ishte një marrëdhënie nënë e bijë.

Rezultate imazhesh për caitlyn jenner and sophia hutchins

Rezultate imazhesh për caitlyn jenner and sophia hutchins

Megjithatë, burime të afërta pranë tyre kanë zbuluar se çifti do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë. Ceremonia e dasmës që do të zhvillohet në Malibu, do të jetë mjaft intime dhe deri më tani, Kardashianët nuk janë të ftuar në dasmë.

Rezultate imazhesh për caitlyn jenner and sophia hutchins

Rezultate imazhesh për caitlyn jenner and sophia hutchins

The post E pabesueshme/ Babai 68 vjeçar transgjinor i Kylie Jenner martohet me 21 vjeçaren appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . E pabesueshme/ Babai 68 vjeçar transgjinor i Kylie Jenner martohet me 21 vjeçaren E pabesueshme/ Babai 68 vjeçar transgjinor i Kylie Jenner martohet me 21 vjeçarenRating: 5.0
To Top