Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Kurioz

E mbani mend Lucasin tek telenovela Zhade? Nuk do ta besoni se kush është gruaja e tij!

Aktori brazilian Murilo Benicio fitoi famë botërore falë rolit të tij si Lucasi në telenovelën e famshme braziliane “o Clone”, e cila në Shqipëri bëri një bujë shumë të madhe.

Tashmë, Murilo është thinjur e plakur, por kjo nuk e ka ndaluar aktorin që të lidhet me ish kolegen e tij, të cilën e ka takuar po tek ky serial.

Debora dhe Murilo
E mbani mend Melin, që luante rolin e vajzës së Lucasit në këtë telenovel? E portretizuar nga aktorja Debora Falabella, ajo tani është bërë e dashura e Lucasit (Murilo) në jetën reale.

Ata janë në një marrëdhënie që prej vitit 2012. Debora është 39 vjeçe, ndërsa Murilo 46 vjeç dhe mes tyre gjërat shkojnë shumë mirë.

The post E mbani mend Lucasin tek telenovela Zhade? Nuk do ta besoni se kush është gruaja e tij! appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Aktori brazilian Murilo Benicio fitoi famë botërore falë rolit të tij si Lucasi në telenovelën e famshme braziliane “o Clone”, e cila në Shqipëri bëri një bujë shumë të madhe.

Tashmë, Murilo është thinjur e plakur, por kjo nuk e ka ndaluar aktorin që të lidhet me ish kolegen e tij, të cilën e ka takuar po tek ky serial.

Rezultate imazhesh për debora and murilo

Rezultate imazhesh për debora and murilo

Debora dhe Murilo

E mbani mend Melin, që luante rolin e vajzës së Lucasit në këtë telenovel? E portretizuar nga aktorja Debora Falabella, ajo tani është bërë e dashura e Lucasit (Murilo) në jetën reale.

Rezultate imazhesh për debora and murilo

Rezultate imazhesh për debora and murilo

Ata janë në një marrëdhënie që prej vitit 2012. Debora është 39 vjeçe, ndërsa Murilo 46 vjeç dhe mes tyre gjërat shkojnë shumë mirë.

Rezultate imazhesh për debora and murilo

Rezultate imazhesh për debora and murilo

The post E mbani mend Lucasin tek telenovela Zhade? Nuk do ta besoni se kush është gruaja e tij! appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . E mbani mend Lucasin tek telenovela Zhade? Nuk do ta besoni se kush është gruaja e tij! E mbani mend Lucasin tek telenovela Zhade? Nuk do ta besoni se kush është gruaja e tij!Rating: 5.0
To Top