Home / Kurioz / E mahnitshme, një lum i tërë kthehet në fushë patinazhi (Video)
Race to remember: US sailor wins Baikal Cup

E mahnitshme, një lum i tërë kthehet në fushë patinazhi (Video)

Race to remember: US sailor wins Baikal Cup
Race to remember: US sailor wins Baikal Cup
Stina e dimrit përveç të ftohtit dhe borë, sjell edhe shumë gjëra tjera.

Për shembull, acari në lumin Baikal ka bërë një mrekulli, shkruan Indeksonline.

Sipas një videoje, shihet që lumi është kthyer i tëri në një fushë të madhe patinazhi ku mund të ecësh pa frikë.

Sa e frikshme se mund të biesh në ujë, kjo ndjenjë është edhe e papërshkrueshme pasi që nën këmbët tua mund të shohësh ujin e kthjellët të lumit.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje