Home / Kurioz / Dyert e dollapit lëvizin vet, frikë nga fantazmat (Video)
Dyert e dollapit lëvizin vet, frikë nga fantazmat (Video)

Dyert e dollapit lëvizin vet, frikë nga fantazmat (Video)

Sean Reynold ishte me gruan dhe të bijën në dhomën e gjumit, në shtëpinë e tyre që ndodhet në Liverpul të Anglisë, kur dyert e dollapit të garderobës nisën të lëvizin vet.

Pronari 34-vjeçar, që filmoi momentin dramatik, por frikësohet se është ndonjë aktivitet paranormal, ndërsa është ‘i rrethuar me fantazma’, transmeton Telegrafi.

Dyert e dollapit lëvizin vet, frikë nga fantazmat (Video)
Dyert e dollapit lëvizin vet, frikë nga fantazmat (Video)

“Dorezat u hapën nga brenda, por aty nuk ishte askush. Ishte një fantazmë e shkathët, që u zhduk me shpejtësi” ka thënë Reynold.

Pamjet e filmuara, ai i ka postuar në internet, në përpjekje që të gjejë shpjegim prej njohësve të këtyre aktiviteteve.

 

 

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje