Kurioz

“Do ju vras të gjithëve”, ky është kosovari që tmerroi Vlorën / Pamje

“Do ju vras të gjithëve”, ky është kosovari që tmerroi Vlorën / Pamje
Loading...

Një shtetas kosovar është arrestuar në Vlorë pasi ka tentuar të marrë peng tre persona dhe i ka dhunuar ata.
Drejtoria e Antiterrorit në bashkëpunim me Policinë Vlorë një ditë më parë në qytetin bregdetar ka arrestuar në flagrancë shtetasit Dijar Xhema, 29 vjeç, lindur e banues në Mitrovicë, Kosovë.
“Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi ka dhunuar fizikisht, psikologjikisht dhe ka tentuar të rrëmbejë me mjetin e tij ‘Audi’ me targa KS02300CO, tre shtetas me inicialet: B.N, N.I, dhe F. D. në vende të ndryshme të qytetit të Vlorës brenda një harku kohor prej 2 orësh”, thuhet në njoftimin e policisë.:Ja Video e tmershme, klikoni videon e reklames dhe shikoeni:

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . “Do ju vras të gjithëve”, ky është kosovari që tmerroi Vlorën / Pamje “Do ju vras të gjithëve”, ky është kosovari që tmerroi Vlorën / PamjeRating: 5.0
To Top