Home / Kurioz / Ditë Zie për Kryeministrin Ramush Haradinaj, Ja kush i vdiq aty sot (Pamje)

Ditë Zie për Kryeministrin Ramush Haradinaj, Ja kush i vdiq aty sot (Pamje)

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka njoftuar për vdekjen e Ymredin Krasniqit, nënkryetarit të Degës së AAK-së në Dragash. Ai me këtë rast u ka shprehur ngushëllime edhe familjarëve të tij, ndërsa e ka kujtuar si njeri të urtë e punëtorë.
Ai me këtë rast u ka shprehur ngushëllime edhe familjarëve të tij, ndërsa e ka kujtuar si njeri të urtë e punëtorë.

Postimin e tij në facebook mund ta lexoni në foton më poshtë.

FOTO

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje