Home / Kurioz / Disa hile të vogla për larjen e rrobave në lavatriçe (FOTO)
Disa hile të vogla për larjen e rrobave në lavatriçe (FOTO)

Disa hile të vogla për larjen e rrobave në lavatriçe (FOTO)

Disa hile të vogla për larjen e rrobave në lavatriçe (FOTO)

Jo vetëm kaq por ndonjëherë duhet me patjetër të dish disa hile të vogla që të ndihmojnë shumë dhe që ju do i gjeni në galerinë më lart.

Kini kujdes me temperaturen, perpiquni te mos ta kaloni kurre 60 grade.

Hidhini uthull te bardhe rrobave kur i lani qe te mbesin te buta.

Mbusheni lavatricen deri ne 80% pasi nuk do te laje mire nese e mbushni plot e perplot.
Neqoftese ju i thani rrobat ne lavatrice fusni brenda nje top tenisi, kjo di mbaje rrobat me te buta dhe te lemuara.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje