Kurioz

Dhurata e Cristiano Ronaldos për të dashurën e tij kushton sa ‘qimet e kokës’

CR7 duket se është vërtet i apasionuar pas të dashurës dhe mamasë së vajzës së tij, Georgina Rodriguez.

Së fundmi, Ronaldo ka vendosur që t’i tregojë dashurinë e tij Georginës nëpërmjet një dhurate simbolike, me një çmim marramendës, që shumë prej njerëzve nuk do e bënin.

Ai i ka dhuruar të dashurës së zemrës një unazë “Cartier” me vlerë 700 mijë euro, të cilët Georgina e ka publikuar në një foto në Instagram.

Ndërkohë, data e dasmës së çiftit vazhdon të mbahet ende sekrete.

The post Dhurata e Cristiano Ronaldos për të dashurën e tij kushton sa ‘qimet e kokës’ appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

CR7 duket se është vërtet i apasionuar pas të dashurës dhe mamasë së vajzës së tij, Georgina Rodriguez.

Së fundmi, Ronaldo ka vendosur që t’i tregojë dashurinë e tij Georginës nëpërmjet një dhurate simbolike, me një çmim marramendës, që shumë prej njerëzve nuk do e bënin.

Rezultate imazhesh për cristiano ronaldo and georgina

Rezultate imazhesh për cristiano ronaldo and georgina

Ai i ka dhuruar të dashurës së zemrës një unazë “Cartier” me vlerë 700 mijë euro, të cilët Georgina e ka publikuar në një foto në Instagram.

Ndërkohë, data e dasmës së çiftit vazhdon të mbahet ende sekrete.

Rezultate imazhesh për cristiano ronaldo and georgina

Rezultate imazhesh për cristiano ronaldo and georgina

The post Dhurata e Cristiano Ronaldos për të dashurën e tij kushton sa ‘qimet e kokës’ appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Dhurata e Cristiano Ronaldos për të dashurën e tij kushton sa ‘qimet e kokës’ Dhurata e Cristiano Ronaldos për të dashurën e tij kushton sa ‘qimet e kokës’Rating: 5.0
To Top